Grupu stundu saraksts 2019./2020.m.g.

PIRMDIENA
Laiks I kurss Telpa II kurss Telpa III kurss Telpa IV kurss Telpa
8.30 Angļu valoda
 
A 30 Matemātika
 
26 Itāļu valoda (vok)
 
27 Solfedžo A 33 A 33
9.15 Angļu valoda
Solfedžo
B 30
A 33
Aizrobežu mūzikas literatūra
 
AB 28 Matemātika
 
26 Itāļu valoda (vok) 27
10.00 Matemātika
 
26 Itāļu valoda (vok)
Solfedžo
27
A 33
Angļu valoda AB 30 Aizrobežu mūzikas literatūra AB 28
10.45 Aizrobežu mūzikas literatūra AB 28 Kulturoloģija 30 Harmonija B 33
11.30 Elementārā teorija
Kora zinātne (kordiriģ)
B 27
13
 Vēsture 30 Harmonija
Kora zinātne (kordiriģ.)
Pianisma vēsture
B 33
13

24
12.15 Vēsture 30 Mūzikas instrumentu  mācība AB 27 Solfedžo B 26 Harmonija A 33
13.00 Elementārā teorija  A 27 Solfedžo  B 26 Kulturoloģija  30 Elektroniskās mūzikas pamati (akt t)
14.00 Koris KCZ Koris KCZ Koris KCZ Koris KCZ
14.45 Koris KCZ Koris KCZ Koris KCZ Koris
Populāra mūzikas literatūra (akt t)
KCZ
15.30 Koris 28   Combo KCZ Koris 28   Combo KCZ Koris 28  Combo KCZ Koris 28   Combo KCZ
16.15                 Combo                 Combo                 Combo                 Combo
17.00 Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ
17.40 Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ
OTRDIENA
Laiks I kurss Telpa II kurss Telpa III kurss Telpa IV kurss Telpa
8.30 Informātika  A 35 Latviešu valoda 28 Angļu valoda AB 30 Solfedžo B 33
9.15 Informātika
Angļu  valoda
B 35
A 30
Latviešu valoda 28 Aktiermeistarība (vok)
Solfedžo
 
A  33
Aktiermeistarība (vok)
 
10.00 Aktiermeistarība (vok) Informātika
Aktiermeistarība (vok)
A  35 Latviešu valoda 28 Solfedžo A 33
10.45 Informātika
Angļu valoda
B 35
A 30
Harmonija A 33 Latviešu mūzikas literatūra AB 27
11.30 Solfedžo B 26 Angļu valoda
Harmonija 
B 30
A 33
Latviešu mūzikas literatūra AB 27 Psiholoģija AB 28
12.15 Angļu valoda  B 30 Harmonija B 26 Aizrobežu mūzikas literatūra AB 27 Skaņdarba forma AB 33
13.00 Skaņdarba forma AB 26 Vokālās mūzikas vēsture (vok) 30
14.00 Klavieru kvintets
Vokālais ansamblis(kd/ vok )
KCZ
28
Klavieru kvintets
Vokālais ansamblis( kd/vok )
KCZ
28
Klavieru kvintets
Vokālais ansamblis(vok /kd)
KCZ
28
Klavieru kvintets
Vokālais ansamblis(vok /kd)
KCZ
28
14.45 Vokālais ansamblis ( kd/vok ) 28 Vokālais ansamblis (kd/vok ) 28 Vokālais ansamblis (vok /kd) 28 Vokālais ansamblis (vok/kd) 28
15.30 Stīgu orķestris KCZ Stīgu orķestris KCZ Stīgu orķestris KCZ Stīgu orķestris KCZ
16.15 Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris
17.00 Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris
TREŠDIENA
Laiks I kurss Telpa II kurss Telpa III kurss Telpa IV kurss Telpa
8.30 Matemātika 26 Dabas zinības 27 Latviešu valoda 28
9.15 Matemātika 26 Literatūra 28 Dabas zinības 27 Ekonomika AB 35
10.00 Latviešu valoda 28 Vēsture 30 Dabas zinības 27 Ekonomika AB 35
10.45 Literatūra 28 Vēsture 30 Matemātika 26 Harmonija B 33
11.30 Kulturoloģija 30 Matemātika 26 Harmonija A 33
12.15 Vēsture 30 Matemātika 26 Literatūra 28 Solfedžo B 33
13.00 Vācu valoda B 30 Matemātika 26 Latviešu valoda (papildus gr) Akordeona spēles vēsture 23
14.00 Vācu valoda   B 38 Kulturoloģija 30
14.45 Vācu valoda  A 38
15.30 Combo KCZ Combo KCZ Combo KCZ Combo KCZ
16.15 Combo Combo Combo Combo
17.00 Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ KCZ Pūtēju orķestris KCZ Pūtēju orķestris KCZ
17.40 Pūtēju orķestris Pūtēju orķestris Pūtēju orķestris Pūtēju orķestris
 
CETURTDIENA
Laiks I kurss Telpa II kurss Telpa III kurss Telpa IV kurss Telpa
8.30 Latviešu valoda 28 Angļu valoda  A 30 Harmonija B 33 Itāļu valoda (vok) 13
9.15 Itāļu valoda (vok) 13 Latviešu valoda 28 Angļu  valoda AB20 Skaņdarba forma AB 33
10.00 Elementārā teorija  A 27 Angļu valoda
Vācu  valoda
B 30
A 38
Latviešu valoda 28
10.45 Elementārā teorija B 27 Kulturoloģija 30 Vācu  valoda B 38 Solfedžo A 33
11.30 Vēsture 30 Mūzikas instrumentu mācība AB 27 Vācu valoda
Solfedžo
A 28
B 26
Solfedžo
Kora literatūra (kordiriģenti)
B 33
13
12.15 Kursa sanāksme 30 Kursa sanāksme Kursa sanāksme 37 Kursa sanāksme 33
13.00 Kolektīvā pasākumu stunda KCZ/MZ Kolektīvā pasākumu stunda KCZ/MZ Kolektīvā pasākumu stunda KCZ/MZ Kolektīvā pasākumu stunda KCZ/MZ
14.00 Koris
Kvintets
KCZ
MZ/34
Koris Kvintets KCZ
MZ/34
Koris
Kvintets
KCZ
MZ/34
Koris
Kvintets
KCZ
MZ/34
14.45 Koris Koris Koris Koris
15.30 Koris  /Stīgu orķestris KCZ Koris  /Stīgu orķestris KCZ Koris  /Stīgu orķestris KCZ Koris  /Stīgu orķestris KCZ
16.15 Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris
17.00 Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris Stīgu orķestris
PIEKTDIENA
Laiks I kurss Telpa II kurss Telpa III kurss Telpa IV kurss Telpa
8.30 Angļu valoda A 30 Aizrobežu mūz. literatūra   AB 28 Solfedžo A 33 Sabiedrība un cilvēka drošība AB  27
9.15 Aizrobežu mūz. literatūra AB 28 Angļu valoda
Solfedžo
B 30
A 33
Latviešu mūz. literatūra AB 13 Sabiedrība un cilvēka drošība AB  27
10.00 Angļu valoda
Solfedžo
B 30
A 33
Solfedžo B 26 Aizrobežu mūz. literatūra AB 27 Aizrobežu mūz. literatūra   AB 28
10.45 Angļu valoda A 30 Skaņdarba forma AB 26 Latviešu mūz. literatūra   AB  27
11.30 Solfedžo B 26 Harmonija A 33 Pianisma vēsture 24 Psiholoģija   AB 28
12.15 Harmonija B 26 Harmonija A 33 Psiholoģija AB  28
13.30-15.00 SPORTS SPORTS SPORTS SPORTS
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai jelgavasmuzskola.lv