Pedagogi

Pedagogi profesionālajā ievirzē 2018./19.m.g.
IP Klavierspēle
  • Silvija Audre
  • Inta Gutāne
  • Meldra Krūmiņa
  • Inga Liepa
  • Edīte Kivila
  • Evita Tautvaite
  • Inese Žuravska
  • Silvija Karčevska
  • Māris Treijs
  • Natālija Prihodčenko
  • Anna Rudziša
  • Anna Zinovjeva
  • Natālija Silova
  • Irina Lakšina
  • Irina Čebotara
  • Olga Ābele
IP Vijoļspēle
  • Aelita Dumpe
  • Sandra Bubindusa
  • Anete Petrauska
  • Maija Andersone
  • Dita Millere
  • Larisa Voitova
IP Čella spēle
  • Sallija Bankevica
  • Irina Titarenko
  • Irisa Apsīte
IP Akordeona Spēle
  • Marija Vasiļjeva
  • Līga Valtere
  • Irēna Keiča
  • Alevtina Timofējeva
IP Kokles spēle
  • Biruta Deruma
IP Ģitāras spēle
  • Gatis Priekulis
  • Endijs Rožkalns
IP Pūšamunstrumentu spēle – Flautas spēle
  • Ginta Ozollapa
  • Daniela Grīnberga
  • Anemarija Cukura
IP Obojas spēle
  • Dainis Cimermanis
 
IP Saksofona spēle
  • Aigars Čudars
  • Artūrs Sebris
IP Mežraga spēle
  • Dzintra Šleija
IP Trompetes spēle
  • Guntis Supe
  • Mārtiņš Strēlis
  • Jānis Ginters
Kolektīvā muzicēšana
  • Kārlis Krusts
  • Raitis Ašmanis
IP Sitaminstrumentu spēle
  • Gundars Lintiņš
  • Agnese Missa
  • Vitālijs Čakšs
IP Vokālā mūzika Kora Klase
  • Edīte Bergmane
  • Kristīne Bīmane
  • Evija Lagzdiņa
Teorētisko priekšmetu metodiskā komisija
  • Ingrīda Grandovska
  • Maruta Silkalne
  • Dzintra Šleija
Koncertmeistari
  • Iluta Ozere
  • Tatjana Tretjaka
  • Sofja Gridjuško
  • Jeļizaveta Gridjuško
  • Raits Rozenbergs
  • Valdis Tensons
  • Uģis Muzikants
  • Andrejs Gloņins

Vidusskolas izglītību programmu pedagogi

Taustiņinstrumentu spēle -  Klavierspēle
Ansonska Māra
Audre Silvija - MK vadītāja
Krūmiņa Meldra
Treijs Māris
Kivila Edīte
Žuravska Inese
Taustiņinstrumentu spēle -  Akordeona spēle
Furmanova Ludmila
  - MK vadītāja
Stīgu instrumentu spēle - Kokles spēle
Deruma Biruta -
 MK vadītāja
Stīgu instrumentu spēle -  Ģitāras spēle
Rožkalns Endijs
Stīgu instrumentu spēle - Vijoles, Alta, Čella spēle
Meri Aigars
Petrauska Anete
Titarenko Irina
Voitova Larisa - MK vadītāja
Sedola Una
Diriģēšana
Pavilons Guntis - MK vadītājs
Vokālā mūzika
Lagzdiņa Evija - MK vadītāja
Matisa Maija
Misiņš Jānis
Rjabikina Marija
Mūzika
Liepiņš Pēteris
Priekulis Gatis
Sebris Artūrs
Andžāne Zane
Sarvi Artjoms
Vilsons Svens



Pūšaminstrumentu spēle

Ašmanis Raitis - MK vadītājs
Grīnberga Daniela
Cimermanis Dainis
Cukura Anemarija
Čudars Aigars
Supe Guntis
Sitaminstrumentu spēle
Čakšs Vitālijs
Lintiņš Gundars
Mūzikas teorētiskie priekšmeti
Braže Silvija
Silkalne Maruta - MK vadītāja
Grandovska Ingrīda
Herliņš Oskars
Puķīte Ināra
Vispārējās klavieres
Akmene Anita - MK vadītāja
Lakšina Irina
Ozere Iluta
Vispārizglītojošie priekšmeti
Jākobsone Dagnija - MK vadītāja
Karpova-Sadigova Nadežda
Kruglaužs Pēteris
Liepiņa Erna
Oša Anda
Vaļģe Ramona
Rūce Ināra
Jeļisējevs Anatolijs
Koncertmeistari
Karčevska Silvija
Pridodčenko Natālija
Rozenbergs Raits
Muzikants Uģis
Tensons Valdis