Panākumi konkursā 'WIND STARS 2020"

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020” Mārupes mūzikas un mākslas skolā pulcēja kopumā ap 700 dalībnieku, tādējādi iesākot jaunu mūzikas skolu savstarpējās sadarbības ciklu. Gan koka, gan metāla pūšaminstrumentu spēles māku demonstrēja jaunie mūziķi no Baltijas valstīm, Polijas, Ukrainas un Krievijas.
APSVEICAM

Martu Koktu (2.flautas klase) ar iegūto 1.vietu
Eduardu Treiju
(3.obojas klase) ar iegūto 2.vietu
Līviju Tolpežņikovu (2.kurss) ar iegūto 1.vietu Mūzikas vidusskolu 1.-2.kursu pūšaminstrumentu grupā
PALDIES par ieguldīto darbu skolotājiem Gintai Ozollapai, Dainim Cimermanim un koncertmeistariem Mārim Treijam un  Raitam Rozenbergam!