XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos

Jelgavas Mūzikas vidusskolas saime kavējas atmiņās par XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkime, kuri notika no 30. jūnija līdz 9. jūlijam Rīgā.

Skolas audzēkņi un pedagogi piedalījās Svētku gājienā, mēģinājumos un dažādos koncertos Dziesmu svētku norises laikā.
Koklētāju ansamblis "Zelta stīdziņas" (vad. Biruta Deruma) gavilēja un skandināja Kokļu mūzikas lielkoncertā "Laika upe" Ķīpsalā, cildināja sauli dziesmās Tautas mūzikas koncertos Vērmaņdārzā un Esplanādē. Savukārt pūtēju orķestris (vad. Raitis Ašmanis) piedalījās Pūtēju orķestru koncertā “Laiks iet pāri” Andrejostā.

Lepojamies ar mūsu pedagogiem, kuri šogad ir bijuši virsdiriģentu godā!

Mūsu skolas pedagogi Raitis Ašmanis un Aigars Meri – virsdiriģenti XXVII Vispārējos latviešu dziesmu un XVII Deju svētkos, kuri ir notika no 30. jūnija līdz 9. jūlijam Rīgā.

Jelgavas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestra un Jelgavas bigbenda vadītājs Raitis Ašmanis - Pūtēju orķestru dižkoncerta “Laiks iet pāri” (5.jūlijā) Andrejostā svētku virsdiriģents un arī noslēguma koncerta “Kopā augšup” (8.-9.jūlijā) pūtēju orķestru virsdiriģents. (Foto: Kaspars Teilāns, Juris Pavlovs)

Jelgavas kamerorķestra vadītājs Aigars Meri debitēja kā Vispārējo latviešu dziesmu svētku kopkora virsdiriģents Koru lielkoncertā “Tīrums. Dziesmas ceļš” (5.-6.jūlijā), kurā diriģēja Raimonda Paula komponēto skaņdarbu “Tautasdziesma”. (Foto: Mikus Kļaviņš/LNKC)