Čellisti piedalās Starptautiskā mūzikas festivālā Kauņā

Čellisti piedalās Starptautiskā mūzikas festivālā Kauņā

Jau otro gadu Sakrālās mūzikas skola Kauņā rīko Starptautisku bērnu un jauniešu mūzikas festivālu "Laudate pueri". Šogad tajā piedalījās arī 4.-6.kl. čellistu ansamblis, skolotāja Sallija Bankevica un koncertmeistars Valdis Tensons.

Festivāla viena sadaļa ir veltīta  kora mūzikas un dziedāšanas tradīciju attīstībai, bet otra dažādām pieejām stīgu instrumentu spēles mācīšanā. Tā Suzuki mācību metode  ir ieguvusi popularitāti  stīgu instrumentu skolotāju vidū Lietuvā, dodot  iespēju  bērniem viegli uztveramā veidā mācīties mūziku jau agrīnā vecumā.

Jelgavas Mūzikas vidusskolas čella klases audzēkņi  atskaņoja gan  savu solo programmu, gan  piedalījās A.Vivaldi Koncerta 2 čelliem atkaņojumā kopā ar lietuviešu čellistiem dienas - solistu un ansambļu -   koncertā.
Festivāla nolēgumā muzicējām kopējā orķestrī, Suzuki metodes vienotais pamatrepertuārs ļauj katrā pasaules malā atrast domu biedrus un iesaistīties kopējā muzicēšanā.
Prieks par kopā pavadītu mūzikai veltītu dienu! 
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai jelgavasmuzskola.lv