Aktuāli

Lepojamies ar mūsu skolnieku Dominiku Levuškānu un viņa pedagogu Gunti Supi, ar iegūto 1. vietu  Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "WIND STARS 2022"!

Lepojamies ar 1. vietu!

Mūsu skolēni izcīnījuši 1. vietu J.Cimzes strarptautiskajē instrumentālo duetu konkursā!

Sirsnīgi sveicam Kokles spēles audzēkni Rēziju Annu Jaseviču un Sitaminstrumentu spēles audzēkni Eduardu Čerpinski un  skolotājus Birutu Derumu un Gundaru Lintiņu!

Talants Latvijai 1. kārta

Mūsu skolēni veiksmīgi aizstāvējuši skolas godu konkursa Talants Latvijai 1. kārtā.
Paldies skolotājiem un koncertmeistariem!

Lepojamies ar mūsu skolnieci Laumu Rupjo un viņas pedagogu Artūru Sebri, ar iegūto 2. vietu V Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Naujene WIND 2022"!

Pavasara koncerts

24. martā, pulkstens 13:00, Jelgavas Mūzikas vidusskolas koncertzālē, ikviens ir aicināts uz vidusskolas stīgu nodaļas Pavasara koncertu!

Ieeja bezmaksas.

Jelgavas Mūzikas vidusskolai jauna vizuālā identitāte

Vēlamies Jūs iepazīstināta ar Jelgavas Mūzikas vidusskolas jauno vizuālo identitāti!

Identitāti izstrādāja skolas grafiskā dizainere Liene Laurinoviča.

Koncerts "Talants Latvijai"

Būsiet laipni aicināti, 22. martā , pulkstens 18:00 uz Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncertu "Talants Latvijai".
Koncerts klausāms būs skolas lielajā zālē.

❗️Ieeja koncertā uzrādot Covid-19 derīgu sertifikātu un lietojot aizsargmasku.

Lepojamies un sveicam mūsu skolas audzēkņus Gundegu Māru Grūtupu, Tomiju Endzeli, Eduardu Liepiņu un pedagoģi Dagniju Jākobsoni ar panākumiem un novērtējumu!

Maksima Beitāna koncertlekcija

Būsiet mīļi aicināti uz Maksima Beitāna koncertlekciju, kas norisināsies 10. martā, plkst. 13:00 Jelgavas Mūzikas vidusskolas Koncertzālē. Pēc koncerta aicinām uz Irinas Titarenko meistarklasi čella spēlē.

Čella virtuozs Maksims Beitāns mūzikas studijas uzsācis dzimtajā Latvijā, bet vēlāk tās turpinājis Lielbritānijas Karaliskajā Mūzikas koledžā un Šveices konservatorijā, Lugano, kur studējis Johannesa Gorickija čella klasē. Aktīvi koncertējis jau kopš bērnības un ir 16 starptautisku konkursu laureāts, saņēmis piecus “Grand Prix”.

Irina Titarenko ir ilggadēja Jelgavas Mūzikas vidusskolas čella spēles pedagoģe. Mērķtiecīgā pedagoģe nesavtīgi velta savu enerģiju, lai sagatavotu savus audzēkņus koncertiem, festivāliem un dažāda mēroga konkursiem, kuros ir iegūtas godalgotas vietas un atzinības.

Ciemos Anete Ašmane

10.februārī pie mums attālināti ciemojās 2012.gada klavieru nodaļas absolvente, muzikoloģe, žurnāliste, komponiste, producente Anete Ašmane.
Sarunā ar skolas audzēkņiem Anete dalījās atmiņās par skolas laiku, mīļākajiem mācību priekšmetiem, izaicinājumiem, kā arī pastāstīja par savu daudzveidīgo darbošanos kultūras jomā.
Sarunas noslēgumā Anete audzēkņiem novēlēja nebaidīties ne no kā, būt aktīviem un izmēģināt visu, jo tikai tā var atrast savu ceļu dzīvē un dod iespēju darīt to, kas tiešām interesē un patīk.

Mūsu skolas 3.kursa audzēknis Eduards Liepiņš vēstures 28.olimpiādes 2.posmā ieguvis 2.vietu!
Paldies skolotājai Dagnijai Jākobsonei par atbalstu!

Adventa vainags

Īsts brīnums mūsu skolā ir audzēkņu Anetes Alksnes un Artūra Skujas veidotais Ziemassvētku vainags!
Tik liels un grezns!
Paldies par ieguldīto darbu, radot mums visiem svētku sajūtu!

Panākumi Kultūras Kanona konkursā

Mūsu skolas komanda iekļuvusi Kultūras Kanona konkursa finālā!
Gudrie, talantīgie un patriotiskie jaunieši Gundega Māra Grūtupa, Tomijs Endzelis un Eduards Liepiņš Zemgales reģionā ieguva 1.vietu!
PALDIES skolotājai Dagnijai Jākobsonei par atbalstu!

Mazā koklētāja iegūst 1.vietu konkursā "Jūrmala 2021"

Priecājamies par 1.kokles klases audzēknes Rēzijas Annas Jasevičas iegūto 1.vietu XXII Starptautiskajā akadēmiskās mūzikas konkursā "Jūrmala 2021" daudzstīgu instrumentu klasē!
PALDIES skolotājai Birutai Derumai par ieguldījumu Rēzijas izaugsmē!

Panākumi konkursā "Talants Latvijai"

Noslēdzies konkurss "Talants Latvijai". Vairāk nekā pirms gada izcīnītās iespējas piedalīties finālā attālināti izmantoja 5 audzēkņi,  sūtot konkursa programmu video ierakstus. Priecājamies par mūsu audzēkņu sasniegumiem!
1.vieta  - Jeļena Jasuļjaņeca (akordeons, ped. Marija Vasiļjeva)
2.vieta - Rafaels Krasņikovs (čells, ped.Sallija Bankevica, koncertmeistars Valdis Tensons)
2.vieta - Eduards Treijs (oboja, ped. Dainis Cimermanis, koncertmeistars Māris Treijs)
3.vieta - Amālija Čihiržina (čells, ped. Irina Titarenko, koncertmeistare Natālija Prihodčenko)

PALDIES visiem par ieguldīto darbu!

Koklētāju ansamblis muzicē pilsētas svētkos

Jelgavas pilsētas svētku ietvaros muzicēja koklētāju ansamblis "Zelta stīdziņas" Birutas Derumas vadībā. Klausītājus iepriecināja latviešu tautas dziesmu apdares un jautras polkas,