Erasmus+ KA1 mācību mobilitātes

Jelgavas Mūzikas vidusskola realizē Erasmus+ projektu profesionālajā izglītībā un apmācībā (VET).
Projekts Nr. KA122-VET-19D72A27
Projekta īstenošanas laiks: 01.09.2023 – 31.12.2024.
Projekta nosaukums: “Izglītojamo un personāla mobilitāte profesionālās izglītības sektorā”
Projekta finansējums: 27 585,00 EUR
Projekta ietvaros plānotas mobilitātes profesionālās izglītības un apmācības apguvējiem un personālam - “ēnošana” darbā, profesionālās attīstības kursi, kā arī audzēkņu dalība prasmju konkursos.
Projekta mērķis ir sekmēt profesionālās izglītības pedagogu un administrācijas profesionālo pilnveidi, atbalstīt paraugprakses un pieredzes apmaiņu, veicināt novatorisku mācīšanas metožu izmantošanu, lai īstenotu efektīvu mācību procesu, kā arī atbalstīt audzēkņu dalību prasmju konkursos, lai sekmētu prasmju demonstrēšanu starptautiskos nozaru pasākumos, sadarbību un veicinātu tālāko profesionālo izaugsmi.

Profesionālās pilnveides kursi.
Laikā no 27. novembra līdz 1.decembrim (2023) mobilitātē profesionālās pilnveides kursos “ICT Tools for a Creative and Collaborative Classroom” (Europass Teacher Academy) Portugālē, Lisabonā devās 1 personāla dalībnieks Jēkabs Klīdzējs.
Atziņas:
  • Izstrādājot projektu darbus, var veidot kopējas sadarbības plānus, izmantojot tiešsaistes platformas (Padlet u.c.)
  • Var veidot inovatīvas, saistošas prezentācijas (Slido, Prezi u.c.)
  • Guvu apstiprinājumu tam, ka skolēniem ir svarīgi attīstīt prasmi radīt aizraujošu tiešsaistes saturu (Stellar, Canva u.c.)
  • Dalījāmies savā pieredzē, iesaistījāmies diskusijās ar citu kursu dalībniekiem par IKT rīku izmantošanu gan mācību stundu organizēšanā, gan skolas vadības darbā.
Darba ēnošana.
Audzēkņu dalība prasmju (Skills) konkursos ārvalstīs.