Obojiste Līvija Tolpežņikova piedalās konkursā Lietuvā

Obojiste Līvija Tolpežņikova piedalās konkursā Lietuvā

Stāsta Līvija Tolpežņikova:  " 29. un 30.martā ar koncertmeistaru Raiti Rozenbergu un savu mammu biju konkursā VENTUS MUSICALE 2019, kas   kopumā bija ļoti liels. Tur varēja piedalīties visi pūšaminstrumenti. Koka pūšaminstrumentu  žūrijā bija Lietuvā atzīts obojists Robertas Beinaris,  kuru reiz  jau bija satikusi Latvijas starptautiskajā konkursā “Jaunais Mūziķis”.

Konkursā bija daudz lietuviešu, bet bija arī konkursanti no  Latvijas, arī baltkrievi un somi. Konkursā kopā bija tikai 4 obojas un manā,D grupā,  biju vienīgā. Tas man bija liels pārsteigums,jo biju gaidījusi lielu un spēcīgu Lietuvas konkurenci. Brauciens uz ārvalstu konkursu man bija pirmais" 

Pārsteigums- konkursu jebkurš varēja skatīties tiešsaistē, internetā. Tādēļ Līvijai juta līdz gan skolotājs Dainis Cimermanis, gan   visa lielā ģimene. Mājās obojiste atveda ar diplomu un pieredzi, kas lika  saprast, ko darija nepareizi un ko nākamreiz jāpamaina. Tas lieliski noderēs turpmākajā izaugsmē!

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai jelgavasmuzskola.lv