Personas datu aizsardzība

Personu datu apstrāde Jelgavas Mūzikas vidusskolā
Jūsu privātums un datu aizsardzība Jelgavas Mūzikas vidusskolai (JMV) ir ļoti nozīmīga. Valsts pārvalde iestājas par atvērtību un caurskatāmību, tāpēc, lai varat justies droši, izpaužot mums savus personas datus, mēs šeit esam aprakstījuši, kā un kādiem nolūkiem JMV tiek apstrādāti personu dati.
 
Mēs pieņemam, ka pirms personu datu iesniegšanas, jūs esat izlasījuši šo paziņojumu un esat akceptējuši šo datu apstrādi.
 
Mēs apstrādāsim Jūsu personas datus atbilstoši tiesisko interešu realizācijai, normatīvajos aktos noteikto pienākumu izpildei, līgumos noteikto saistību izpildei, sabiedrības informēšanas nodrošināšanai, kā arī citiem iepriekš paredzētiem nolūkiem.
 
JMV apstrādā Jūsu personas datus, ievērojot konfidencialitātes prasības un rūpējoties par mūsu rīcībā esošo personu datu drošību. JMV izmanto dažādus drošības pasākumus, lai nepieļautu nesankcionētu piekļuvi datiem, datu izpaušanu vai citu neatbilstošu personu datu izmantošanu. Mūsu iestādē tiek nodrošināta pienācīga šīs informācijas apstrāde, uzglabāšana, datu integritāte ar atbilstošu drošības līmeni. Saskaņā ar šo mēs izmantojam samērīgas un piemērotas fiziskās, tehniskās un administratīvās procedūras un līdzekļus, lai aizsargātu mūsu apkopoto un apstrādāto personu datu informāciju. Īstenotie drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti atbilstoši drošības izvirzītajām prasībām.
 
Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu personīgo datu vākšanai, apstrādāšanai un izmantošanai. JMV izvērtēs jūsu prasības atbilstoši savām tiesiskajām interesēm. Ja personas dati vairs nav nepieciešami iepriekš noteiktajiem apstrādes mērķiem, tie tiks dzēsti.
 
JMV ir atbildīga un apstrādā personu datus ar līdzekļiem, kuriem jānovērš personu datu ļaunprātīga izmantošana, neatļauta atklāšana, izmainīšana.
 
JMV rīcībā turpmākai informācijas apstrādei pieejami šādi personu dati elektroniskā un papīra formā:
  • vispārīgā kontaktinformācija - vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese;
  • fotoattēli, video un balss ieraksti, kas uzņemti JMV organizētos sabiedriskos pasākumos;
  • drošības pasākumu nodrošināšanai ēku kompleksā tiek veikta videonovērošana;
  • informācija par audzēkņiem – vārds, uzvārds, izglītība, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese;
  • informācija par audzēkņu vecākiem - vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese.
 
Personu datu aizsardzību realizējam ar datu šifrēšanas līdzekļiem, ugunsmūra aizsardzību, kā arī ar citiem datu tīkla drošības pārkāpumu atklāšanas risinājumiem.
 
Jūsu personas datus iestādē uzglabājam tikai tik ilgi, cik nepieciešams tiem mērķiem, kuriem tie tika iegūti. Darbinieki, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir apmācīti ar tiem darboties atbilstoši un saskaņā ar mūsu iestādes normatīvo datu drošības regulējumu.
 
Ja apmeklējat JMV, piedalāties mūsu iestādē veiktajos pasākumos un nevēlaties, lai Jūs fotografē vai filmē, lūdzam konkrētā pasākuma organizatoru un fotogrāfu iepriekš par to informēt.
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai jelgavasmuzskola.lv