Topošās absolventes muzicē Rojā

2019.gada 9.maijā Rojas Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē izskanēja skaista klaviermūzikas pēcpusdiena, kurā skaņdarbus no noslēguma eksāmena programmām atskaņoja Rojas MMS 8.klavierspēles klases audzēknes Ieva Grīnīte un Adriana Laura Gūtšmite (sk.Brigita Kvālberga) un Jelgavas Mūzikas vidusskolas 8.klavierspēles klases audzēknes Elēna Undīne Ziemele un Marta Piļāne (sk.Meldra Krūmiņa).

Draudzības koncerta idejas autore sk.Edīte Kivila pateicas Rojas MMS pedagogiem un direktoram Jānim Kivilam par brīnišķīgi noorganizēto koncertu un sirsnīgo uzņemšanu. Pārsteidza arī Rojas MMS audzēkņu priekšzīmīgā, klusā uzvedība koncerta laikā un uzmanīgā ieklausīšanās topošo absolventu atskaņotajos skaņdarbos.

Ikviena publiska uzstāšanās 8.klases audzēknēm šobrīd ir būtiska, lai iegūtu nepieciešamo pārliecību un muzicēšanas brīvību, gatavojoties klavierspēles noslēguma eksāmenam 14.maijā. Veiksmi!!!