Pedagogu koncerts

Kā skaista tradīcija sagaidot Skolotāju dienu, izskanēja Skolotāju koncerts  Jelgavas Mūzikas vidusskolas koncertzālē 11.oktobrī.
Daudzveidība dažādu laikmetu un stilu mūzikā un izpildītāju sastāvos neļāva atslābt publikas interesei. Īpaši liels bija bērnu prieks, ieraugot uz skatuves savu skolotāju.

Paldies  koncerta dalībniekiem  - Birutai Derumai, Danielai Grīnbergai. Līgai Zariņai, Vitai Pinnei, Sandrai Bubindusai, Līgai Valterei, Sallijai Bankevicai, Edītei Kivilai, Jānim Misiņam, Silvijai Ludmilai Audrei, Dainim Cimmermanim, Anemarijai Cukurai, Unai Sedolai, Kristīnei Bīmanei, Ilutai Ozerei, Maijai Andersonei, Marijai Muravjovai, Natālijiai  Prihodčenko, Anitai Akmenei, Aigaram Čudaram, Kārlim Krustam. Raitim Ašmanim. Artjomam Sarvi, Artūram Sebrim, Svenam Vilsonam, grupām  "Forte" un "Troksnis"  par iespēju baudīt  tik dažādu mūziku!

Foto no pasākuma