Panākumi skauves runas konkursā

18. februārī notika skolēnu skatuves runas konkurss 7. līdz 12. klašu skolēniem. Šogad tajā piedalījās 17 dalībnieki no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas pamatskolas "Valdeka" – attīstības centra, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 5. vidusskolas un Jelgavas Mūzikas vidusskolas.

Konkursantus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija režisore, grāmatas "Jettes dienu grāmata" sastādītāja Elīna Apsīte, Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktrise, Ā.Alunāna memoriālā muzeja galvenā speciāliste – Elīna Skutele, latviešu valodas un literatūras skolotāja, ZRKAC pasniedzēja – Andra Poota un Uģis Točs – impravizators, mīms un pasākumu vadītājs.

"Pirmo reizi skatuves runas konkursā bija priekšnesums ar vokāliem iestarpinājumiem. Tas nenoliedzami bija kas jauns un konkrēto uzstāšanos padarīja oriģinālāku, un krāšņāku," stāsta ZRKAC konkursa koordinatore Vēsma Cielava.
APSVEICAM
Ellu Skeransku ar iegūto I pakāpi Jelgavas pilsētas skatuves runas konkursā!