Koncerts J.Akurātera muzejā

13.janvārī J.Akuratera muzejā notika rakstnieka un dzejnieka 143.dzimšanas dienas svinības. Programmā bija J.Akuratera stāsta ''Kalpa zēna vasara" jaunā izdevuma prezentācija, dzejnieka M.Salēja dzimšanas dienas svinības un viņa jaunākā dzejas krājuma atklāšana, kā arī Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa jaunākā albūma prezentācijas koncerts.

Šajā pasākumā piedalījās arī mūsu vidusskolas audzēknes Līvija Tolpežņikova (oboja), Asnate Vadziša (kokle) un koncertmeistars Raits Rozenbergs. Klausītāji ļoti atsaucīgi uzņēma jauno mūziķu priekšnesumus.

Atzinība un pateicība viņu skolotājiem Dainim Cimermanim un Birutai Derumai.