Koncertā "Rīts ar LNSO"

Koncertā "Rīts  ar LNSO"

18. oktobrā rītā Jelagavas mūzikas vidusskolas audzēkņi izmantoja brīnišķīgu iespēju - noklausīties Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertprogrammu, kas daļēji tiks atskaņota Parīzes filharmonijā orķestra koncertturnejas ietvaros.

Koncerta ievadā – Pētera Vaska spēcinošais 2002. gada opuss Musica appassionata. Jaunās un apņēmīgās vijolnieces Magdalēnas Gekas solo varēja  ieklausīties  Sergeja Prokofjeva Pirmajā vijolkoncertā. Vainagojumā – Čaikovska šedevrs,6.simfonija, kas noslēdz meistara dzīvi un met tiltu uz viņa nemirstīgumu.

Koncertā piedalījās LNSO  patronese - Iveta Vējones kundze.

Pasākuma foto