Gada noslēguma koncerti - prieks un gandarījums

Mācību gads ir noslēdzies, atstājot aiz sevis prieku par paveikto, kā arī sakrāto spriedzi un nogurumu.
Maijs ir mūsu darba  "ražas laiks" - septembrī iesētās sēkliņas, gādīgi koptas un lolotas, ir pārvērtušās skaistos ziedos. Katram sava krāsa, smarža un īpaša vieta šajā dārzā -  gan rozei, gan atraitnītei, gan dzelkšņainam dadzim!
Tā ir  jauka tradīcija - noslēgt gadu ar koncertu,  priecājoties par  audzēkņu sasniegumiem kopā ar vecākiem. Ļoti iespējams, ka var spēlēt  precīzāk, tīrāk, ātrāk, izteiksmīgāk, bet šajā brīdī mūsu audzēknis spēlē tā, kā viņš VAR  ŠAJĀ BRĪDĪ.
Priecāsimies par paveikto, sajutīsim gandarījumu, ka esam darījuši labāko, ko šajā brīdī mēs kā skolotāji varam un protam! Lai jauka vasara!

Foto no klašu koncertiem http://jms.dsp.lv/aktuali/gada-nosleguma-koncerti/