Sveicam vidusskolas audzēkņus – konkursu laureātus!

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle audzēkņu Valsts konkursa III kārta uzvarētājas:

Anta Puķīte I vieta ( I kurss, V grupa)

Laura Pātaga III vieta (IV kurss, VI grupa)

Jelgavas pilsētas skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā I kursa izglītojamajai Adrijai Žilinskai III vieta (skolotāja Anda Oša)

Jelgavas pilsētas 66. matemātikas olimpiādē I kursa izglītojamajai  Antai Puķītei  III vieta (skolotāja Erna Liepiņa)

Jelgavas pilsētas 22 vēstures olimpiādē  II kursa izglītojamajai Sofjai Gridjuško atzinība (skolotāja Dagnija Jākobsone)

Jelgavas pilsētas 42. latviešu valodas un literatūras olimpiādē II kursa izglītojamajai Helgai Gūtšmitei II vieta ( skolotāja Anda Oša)

Diriģēšanas specialitātes IV kursa izglītojamajai Agnesei Šulcai I starptautiskajā Staņislava Broka jauno diriģentu konkursā – 1 vieta (skolotāja Mārīte Jonkus)

Starptautiskajā konkursā ‘’Nova Musica’’ Daugavpilī, klavieru ansambļu panākums-  II. vieta Sofjai un Jeļizavetai Gridjuško (skolotāja  Silvija Audre)

Comments are closed.